20. April 2018

Background Right_160x600
Background Left_160x600

Zbulohet arsyeja përse Kylie Jenner po e mban të fshehtë shtatzëninë

Gjatë këtyre muajve është folur gjërë e gjatë për shtatzëninë e Kylie Jenner. Teksa e motra Khloe dhe Kim e kanë pranuar se do të bëhen nëna së shpejti, 20-vjeçarja është “zhdukur” nga jeta publike që kur filluan të qarkullojnë lajme se ajo është shtatzënë.

Gjithsesi, është e drejta e saj që ta mbajë privat këtë moment të lumtur të jetës së saj. Sipas Us Weekly, Kylie ka një arsye përse po e mban të fshehtë shtatzëninë.

“Ajo është shumë e lumtur për shtatzëninë, por ajo nuk do ta ndajë këtë gjë me borë. Ajo ka kaluar gjithë adoleshencën e saj në televizion, dhe ka 10 vite që është e famshme. Këtë moment ajo do ta mbajë për vete”,-është shprehur një burim për Us Weekly.

Related posts

Leave a Reply