20. September 2017

Background Right_160x600
Background Right_160x600
Background Left_160x600
Background Left_160x600

Yllka Brada prezanton koleksionin e saj të veçantë

Yllka Brada prezanton koleksionin e saj të veçantë

Yllka Brada njihet si njëra ndër kreatoret më të veçanta shqiptare. Me stilet e saj unike Yllka ka bërë të pëlqehet nga të gjithë pa dallim, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Brada ka publikuar disa fotografi në Instagram të cilat i përkasin njërit prej koleksioneve të saj më të veçanta. Koleksion është i punuar me goblena, qëndisje këto të cilat për shumë njerëz kanë dal jashtë mode, por që artistja i ka përdorur në një mënyrë të veçantë dhe i ka sjellë shumë bukur.

InArticle Mobile

Jo vetëm artistët po preferojnë të vishen me Bradën, me kreacionet e saj ajo po pëlqehet nga të gjithë adhuruesit e modës./21Media

 

 

Lexoni edhe këtë:   Çfarë nënkupton lloji i verës që e konsumoni?

Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
Fansat shpërthejnë ndaj JLO: “E neveritshme”

Jennifer Lopez nuk ngurron të tregojë format e saj të mrekullueshme herë pas herë, megjithatë ajo është përfshirë në një...