Background Right_160x600
Background Left_160x600

Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve

Edhepse viti 2017 është para përfundimit nuk do të thotë se duhet të ruani ngjyrën nga vera e cila është zbehur. Provoni të paktën edhe një trend para se të vijë dimri dhe të na detyrojë të rrimë brenda shtëpive për katër muaj. Ja trendet që do mund ti provoni:

E larë e butë me livando dhe ngjyrë rozë. Sikurse Kara Delvinj!

In Article Mobile BP

Bjonde e begatë dhe e butë. Ema Ston ka flokë të valëzuara që duken sikurse gjalpë i shkrirë.

Maja të kuqërremta të flokëve. Selena Gomez është shembulli për këtë trend.

Bronzë e shtjelluar. Sekreti i Rita Orës është sasia e madhe e bakrit, platinës dhe bronzës e përzier sëbashku.

E zezë e korbit. Zoi Kravits është sinonimi i kësaj.

Ngjyra me një proces. Sofi Tarner ka një ngjyrë gështenje që është e njejtë nga rrënja deri tek majat e flokëve.

Lexoni edhe këtë:   Në trend: vetullave të dendura. Mësoni si t'i bëni ato

E zezë me nuancë vjollce. Xhourdan Dan është sinonimi i nuancës ngjyrë vjollce në flokë të zeza./femra.net/

 


Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
HiPP sjellë lojën shpërblyese “Në botën e ëndrrave” dedikuar foshnjeve

Hipp si gjithmonë me ide të reja dhe kreative, kësaj here vjen me një lojë shpërblyese të re ku përveç...