23. March 2018

Background Right_160x600
Background Left_160x600

Sahar Tabar dhe gënjeshtra e saj që pushtoi të gjitha mediat botërore

Shumica prej nesh u shokuan kur panë Sahar Tabar, një vajzë iraniane që thuhej se kishte kryer 50 operacione plastike për t’i ngjarë idhullit të saj Angelina Jolie.

Fotoja e saj bëri xhiron në internet, dhe shumica e komentuesve shkruanin se ngjan më shumë me një karikaturë, sesa me aktoren e njohur.

Gjithsesi, Sahar mesa duket paska pasur qëllim të bëjë zhurmë në rrjetet sociale, pasi në një prononcim të fundit rreth operacioneve plastike, ajo i ka hedhur poshtë këto lajme, dhe është shprehur se duket ashtu për shkak të grimit.

“Përshëndetje relativisht të dashur ndjekës. Fotoja që ju po shani, edhe pse s’më pëlqen e mbajta. Duhet të sqaroj se kam bërë një numër operacionesh, dhe jo 50 siç është shkruar. Faqet që kanë folur për fotot e mia janë të njollosura nga opinioni personal. Mendova se këta njerëz, jetojnë në shekullin e 18, dhe s’kanë dëgjuar për teknologji, apo makeup dhe prandaj u habitën”,-është shprehur Sahar.

Hola com’è estreas? ميان دورو ورم همه فنام🌹💝😈👾👅

A post shared by Sahar👽Tabar (@sahartabar_offcial) on

Related posts

Leave a Reply