20. April 2018

Background Right_160x600
Background Left_160x600

Ndryshimi drastik i Elcin Sangut, aktorja pret dhe ndryshon ngjyrën e flokëve [Foto]

Flokë kuqja shumë e dashur për publikun shqiptar Elcin Sangu u bë e njohur permes rolit te Defnes ne serialin “Dashuri me Qira” transmetuar në Tring dhe Vizion Plus. 

Aktorja turke kishte karakteristike ngjyrën e flokëve dhe thuhej se ajo ishte nje kuqse e lindur. Kalimi i saj në bionde këtë verë, nuk kaloi pa u vënë re nga mediat, por duket se këtë rradhë ndryshimi ka qenë më drastik. Elcin ka prerë flokët shkurt mbi shpatulla.

Aktorja para pak kohesh mbaroi se xhiruari filmin ”Mutluluk Zamani” perkrah aktorit Baris Arduc dhe ajo dje ishte ne premieren e filmit. E shfaqur si me poshte Elcin eshte shnderruar ne “lajmin” e dites ne Turqi! Si ju duket ky ndryshim?

25152420 691719287618779 349367074793284762 n

Related posts

Leave a Reply