Background Right_160x600
Background Right_160x600
Background Left_160x600
Background Left_160x600

Modeli i vathëve me tufëza është tendenca e fundit që nuk del nga moda! [Foto]

Ose ekspozohuni shumë ose fare mos dilni nga shtëpia…

Blogeret dhe fansat e Instagramit janë të obsesionuar me trendin e vathëve tufa-tufa, por jo vetëm këto femra, të gjithë nga ne jemi të fiksuar. Aksesorët ju theksojnë shumë paraqitjen tuaj të jashtme dhe një palë vathë të tillë të tufëzuar vërtetë mund të krijojnë një efekt madhështor.

Frugality pëlqen shumë vathët e saj të tufëzuar me ngjyrë shampanjë…

Can't beat the classics 👌🏼 the new 'Conductors' bag from @camsatchelco – when a bag reminds you of riding the top deck of a bus with your nan, they're onto a good thing 🙌🏼👩🏼‍✈️🚍🎟 Ph: @ellasadika #TheFrugality #Ad (link in bio to all my Insta looks)

A post shared by Alex Stedman (@thefrugality) on

Megan Ellaby ka përzgjedhur ngjyrën e gjelbër neoni!

Is this what they mean by extra? 🙈🙌🏼💘🙊

A post shared by meganellaby (@meganellaby) on

Poashtu Missed Runway shkoi në nuanca më të ndritshme…

Dhe Lucy Williams vërtetë solli një atmosferë verore për Instagramin e saj me ndihmën e këtyre vathëve…

Cilado ngjyrë që të përzgjedhni, ju mund të gjeni të preferuarat tuaja në galerinë më poshtë, andaj thjeshtë shikoni një nga një secilin model përkatës dhe unik në llojin e tyre…

 

 

Lexoni edhe këtë:   Kritika: Ermonela Jaho është Cio-Cio-San-i më e mirë që Londra ka parë në vite

Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
“Kam mjelë lopë deri kur u bëra 16 vjeçare” [Video]

Emina Cunmulaj është një nga modelet më të njohura shqiptare e cila ka rrëfyer detaje në intervistë me Erjona Rusin,...