20. September 2017

Background Right_160x600
Background Right_160x600
Background Left_160x600
Background Left_160x600

Këto janë momentet nga dasma që Marina i pëlqen më se shumit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë çifti më i ri i showbizit shqiptar, të cilë kurorëzuanë dashurinë e tyre ditën e diel, me një dasmë madhështore të organizuar në Gjirin e Lalëzi. Me shumë të ftuar dhe mes miqve, Marina dhe Geti duket se kanë kaluar kohën më të bukur të jetë së tyre!

Besojmë që në mesin e fotografive të shumta të shkrepura, përzgjedhja e vetëm katër prej tyre për t’i publikuar në profilin e saj në Instagram, lë të kuptoj se këto janë momentet që Marina pëlqen më se shumti. Ndoshta sepse ato duken spontane dhe përcjellin emocionin e vërtetë të çiftit.

InArticle Mobile

Të gjitha fotografitë janë ‘bardh e zi’ dhe Marina duhet të ketë një arsye për këtë!

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Lexoni edhe këtë:   Reagim shumë emocionues i dhëndërrit kur sheh nusen e tij

Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
9 gjëra që duhet t`i dini për pudrën e foshnjeve dhe kancerin

Një juri e gjykatës së Los Anxhelosit ka urdhëruar kompaninë Johnson&Johnson të paguajë një shumë prej 417 milionë dollarëve ndaj...