Background Right_160x600
Background Left_160x600

Irina Shayk provokon me foto të papublikuara kurrë më parë

Në foton e papublikuar më parë, modelja ruse shihet teksa mbulon me dorë gjoksin ndërkohë që shikim e ka të drejtuar nga aparati. Përveç pamjes së gjoksit, modelja 21 vjeçare ka shfaqur gjithashtu edhe të pasmet e saj të tonifikuara.

Duke se kjo foto është bërë para se Irina të ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë, pasi bashkangjitur postimit, ajo ka shkruar: “#tbt”.

In Article Mobile BP

#Unpublished 📸💜 @mertalas @macpiggott #tbt

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 

 

Lexoni edhe këtë:   5 gabime bukurie që edhe yjet e famshëm i bëjnë

Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
Arsyeja e vërtetë pse femrat vishen me take të larta

Kur unë vishem me take, krijoj njëfarë vetëbesimi, vithet më ngriten dhe dukem shumë më joshëse dhe e gjatë. Mund...