20. January 2018

Background Right_160x600
Background Left_160x600

Horoskopi ditor – 19 janar 2018

Horoskopi ditor. Shikoni se si do të funksionoj jeta juaj në dashuri dhe biznes, a do t’ju shërbejë shëndeti mirë, dhe si yjet e  vlerësojnë cilësinë e jetës për shenjën tuaj të horoskopit!

DASHI21. mars – 20. prill
Nëse e keni lënë pas dore partnerin/en tuaj kohët e fundit, do t’ju duhet të përpiqeni që të rivendosni dialogun e humbur. Ju do të keni mundësi të rregulloni gjithçka, mjafton të tregoni gjithë dashurinë tuaj! Kush është vetëm dhe në kërkim të shpirtit binjak, do të duhet të pranojë ftesat për njohje të reja. Çështjet financiare kërkojnë pak durim përpara se të zgjidhen.

DEMI21. prill – 21. maj
Projekte të mëdha priten për çiftet që mund të bashkojnë planet e tyre për një të ardhme të përbashkët. Saturni ju favorizon të bëni zgjedhje të rëndësishme. Zemrat e vetmuara duhet të vlerësojnë nëse e ndjejnë veten gati për të përjetuar ndryshime. Në sferën profesionale ju do hasni disa vështirësi. Mos u shqetësoni, së shpejti gjithçka do të zgjidhet.

BINJAKET22. maj – 21. qershor
Do të jetë një ditë e mbushur me ide dhe entuziazëm. Edhe nëse marrëdhënia në çift tregon një hezitim të vogël, dialogu do t’ju mbajë të bashkuar. Një periudhë e qetë edhe për zemrat e vetmuara. Po preferoni të qëndroni larg nga emocione të forta. Hëna në Ujor sot sjell shumë mundësi për ndryshime që nxisin shfaqjen e propozimeve të reja.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik
Në jetën e çifteve, marrëdhënia seksuale është shumë e mirë dhe do të jetë vendimtare për të mos lënë hapësirë ​​për dyshime. Yjet ju shtyjnë të realizoni dëshirat tuaja të dashura. Beqarët do të jenë të shtyrë në aventura të reja dhe emocionuese të forta. Jeta profesionale do të jetë e kënaqshme, plot surpriza dhe përgjigje të shumëpritura. Ju do të jeni të kënaqur.

LUANI 23. korrik – 22. gusht
Sot nuk do të ketë grindje sidomos për çështje të parëndësishme, por për fat të mirë në mbrëmje atë do të jenë zhdukur dhe do t’i hapin rrugën një mirëkuptimi të thellë çifteve. Takime interesante për ata që janë vetëm, mundësi të shkëlqyeshme për të ndarë interesat dhe pasionet. Të lodhur dhe pothuajse të humbur nga energjia sot do të jeni shumë të hutuar në punë. Merrni një pushim!

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator
Me partnerin/en tuaj ju do të përjetoni momente emocionuese. Çdokush që ka një marrëdhënie në krizë do të duhet të jetë i kuptueshëm. Venusi ndihmon zemrat e vetmuara të jetojnë aventura pafund. Një ditë pozitive për të gjithë ata që duan të vënë re, askush nuk do të mbetet indiferent ndaj aftësisë suaj në punë.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor
Në fushën emocionale, gjithçka do të jetë e madhe, si sentimentale dhe erotike. Yjet rekomandojnë që mos të neglizhoni partnerin/en edhe nëse diçka është e gabuar. Beqarët do të kenë momente të dëshpëruara: xhelozia ju bën të çmendur! Njohuri të shkëlqyera do t’ju lejojnë të kapni mundësi interesante dhe të dobishme për profesionet tuaja.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor
Hëna në Ujor ushqen momentet e konfuzionit dhe do të ketë momente kur do të ndiheni të papërshtatshëm në situatat në të cilat do të gjeni veten. Shikoni anën pozitive të jetës suaj. Për beqarët, inovacione premtuese në dashuri janë në horizont. Sot vështirësitë do të duken të mëdha. Shkoni rreth pengesave dhe ndryshoni gjendjen tuaj!

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor
Dashuria ju bën të guximshëm dhe sot ju do të keni një ditë të lumtur me partnerin/en tuaj. Nëse jeni duke përjetuar një marrëdhënie të paqartë, Urani do t’ju bëjë më tolerant. Beqarët do të duan të gjejnë një stabilitet të caktuar, por do të duhet ta tregojnë atë me fakte dhe jo me fjalë. Duhet të rishikoni qëllimet dhe afatet për të mos pasur qortime, por me guximin tuaj do të kapërceni çdo vështirësi në punë.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar
Sot ju do të jeni të acaruar dhe sjellja juaj mund të fyejë partnerin/en tuaj. Kjo do të bëjë që ju të keni ditë të mbushur me shqetësime. Beqarët do të duhet të jenë të kujdesshëm për të bërë zgjedhjen e duhur dhe të mos nxitohen. Në punë, provoni çdo mundësi për të shprehur talentin tuaj dhe pjesët e personalitetit që janë ende të fshehura.

UJORI 21. janar – 19. shkurt
Jeni paksa poshtë me moralin sot, por do të mendoni për dashurinë për ta ngritur atë. Venusi në shenjë është gati për të përmbushur çdo dëshirë tuajën dhe kjo do t’ju bëjë euforikë! Beqarët mund të takohen me një person i cili do të tërheqë vëmendjen e tyre, por të jenë të kujdesshëm për të mos djegur veten! Në planin financiar sugjerohet të mos bëni shpenzime të parave dhe mos provoni ndonjë investim.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars
Nuk do të jetë e lehtë t’i rezistosh lajkave të një personi simpatik dhe nëse jeni çift do të mendoheni dy herë! Tundimi është i fortë dhe mishi është i dobët, çfarë do të ndodhë? Shumë beqarë sot do të bien në dashuri seriozisht, ndoshta do të jetë personi që kanë ëndërruar. Nëse punoni në një grup, do të merrni kënaqësi të bukura dhe do të jeni optimistë.

Burim: horoskopishqip.net

Related posts

Leave a Reply