20. September 2017

Background Right_160x600
Background Right_160x600
Background Left_160x600
Background Left_160x600

A është ky i dashuri i Rita Ora-s?

Duket se Rita Ora ka gjetur pak kohë t’i kushtohet dashurisë. Këngëtarja e hitit “Your Song” përflitet se është në një lidhje romantike me djalin e Ronnie Wood, Tyrone.

Sipas “The Sun”, këngëtarja me origjinë shqiptare është në një lidhje sekrete me kitaristin e konsulentin e artit prej disa muajsh. Ata e njohin njëri-tjetrin që prej vitit 2016 por lidhja e tyre ka filluar kohët e fundit.

InArticle Mobile

“Rita dhe Tyrone janë takuar vitin e kaluar por marrëdhënia e tyre ka marrë tjetër drejtim kohët e fundit”, ka thënë një burim për uebsajtin. “Edhe pse janë në hapat e parë të marrëdhënies së tyre, romanca po shkon mjaft mirë dhe madje ata po shijojnë pushimet së bashku”.

Lexoni edhe këtë:   Uji i argjendit kolodial - ‘ILAÇI I SHEKULLIT 21’

Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
5 modele të fundeve që kurrë nuk do të pendoheni për blerjen e tyre

Problemi: ju dëshironi të dukeni bukur, por nuk doni që të kaloni orë të tëra për të shetitur deri në...