23. March 2018

Background Right_160x600
Background Left_160x600

Ejani vajza mblidhuni këtu. Kështu do t’i keni flokët këtë vit

Tendencat e flokëve për 2018-ën dolën. Nuk janë shumë. Janë 11 ngjyra, njëra prej të cilave do të bëhet e jotja, nëse je nga ato vajzat që e ndjekin trendin këmba këmbës. Si i do: me nuancë të kuqe, të verdhë, rozë, kafe, jeshile, gri, flori, të gjitha llojet. Dhe siç duket nga fotot, forma që e tregon modelin më mirë e më bukur, ose mbase që do jetë më në modë, është kjo me ondet e mëdha.

Shfletoji në galeri, zgjidh kë të pëlqen dhe lëre takimin te parukierja./Tiranapost.al

Related posts

Leave a Reply