20. September 2017

Background Right_160x600
Background Right_160x600
Background Left_160x600
Background Left_160x600

Cristiano Ronaldo prezanton familjen e tij të re

Ai ka konfirmuar ardhjen në jetë të binjakëve të tij me anë të një nëne “surrogate” në fund të muajit të kaluar.
Cristiano Ronaldo i ka prezantuar pjesëtarët e rinj të familjes me vëllain e tyre, Cristiano Ronaldo Jr. ditën e martë, gjatë pushimeve të para familjare.

Futbollisti 32-vjeçar ka përdorur llogarinë e tij të Instagramit për të publikuar një fotografi të mrekullueshme, ku shihet ai së bashku me djalin e tij 7-vjeç, teksa përkëdhel dy binjakët, emri i të cilëve mendohet se është Mateo dhe Eva.

InArticle Mobile

Tepër i lumtur që është bërë baba për herë të dytë dhe të tretë, sportisiti ka shkruar bashkangjtur postimit të tij: “I bekuar”.

Ky postim ka marrë mbi një milion pëlqime që në minutat e para të publikimit.

Lexoni edhe këtë:   Me anë të inhalimit parandaloni ftohjen


Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
Kjo 41 vjeçare duket sikur 21 vjeçare – falë këtyre sekreteve të kujdesit ndaj lëkurës!

Ja se çfarë mund të mësojmë nga regjimi i saj i përsosur ndaj kujdesit të lëkurës… Ju sigurisht do të...