20. April 2018

Background Right_160x600
Background Left_160x600

Adelina Tahiri publikon një foto duke u puthur me të fejuarin

Adelin Tahiri bëri publike fejesën, por jo dhe të fejuarin, ai vazhon të jetë ende i pa njohur për fansat e saj. Sot ajo ka vazhdur të publikoj fotografi të lidhjes së saj. 

Ajo shihet duke u puthur, por prap i fejuara i saj nuk duket por vetëm buzët e tij. Pse duhet ta mbaj kaq sekret të fejuarin nuk mund të dimë, por tanimë jemi bërë shumë kurreshtar që ta njohim./femra.net/

 

Best surprise ever! ❤️❤️ i love u

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

💍 I said YES

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Related posts

Leave a Reply