Background Right_160x600
Background Left_160x600

6 muaj pasi u bë nënë, Irina Shayk duket sensacionale në reklamën e fundit

Irina Shayk nuk është dashur shumë kohë të rikthehet në formë pasi mirëpriti ardhjen në jetë të vajzës sa saj, Lea me të dashurin Bradley Cooper, vetëm 6 muaj më parë.

Modelja ruse dukej më e lumtur se kurrë me format e saj teksa ka pozuar për kompaninë e të brendshme italiane, “Intimissimi”.

In Article Mobile BP

Disa fotografi të reja të sirës janë publikuar ditën e martë, pasi brandi i të brendshme ka tashmë një libër të ri dhe një dyqan.

“Do të jem gjithmonë e dashuruar me librin e veshjeve “Everywear”, i cili publikohet sot në mbarë botën. Faleminderit Rown Papier dhe Intimissimi” për këtë projekt të bukur.

Lexoni edhe këtë:   5 shenja që tregojnë se jeni një mike e mirë

Tema të ngjajshme

Lexo artikullin tjetër interesant:
Garderoba që çdo femër e shkurtër duhet t`a posedojë

Ajo që jeni më e shkurtë se femrat dhe vajzat përreth nuk nënkupton se duhet të visheni si një fëmijë...